Zdrowie i wygląd
Info: Stomatologia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty leczenia dentystycznego. Profesjonalna stomatologia w centrum medycznym Dentistica to gwarancja zdrowego i pięknego uśmiechu. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje zespół wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów. Zapraszamy serdecznie na konsultacje.

Info: Wypadanie włosów witaminy

Jeżeli masz problem ze skórą głowy lub włosami, może być to objaw nie dostarczania organizmowi niezbędnych minerałów i aminokwasów. Na wypadanie włosów skuteczne będą witaminy, w tym głównie A. Gdy schorzenie jest efektem braku magnezu, żelaza lub cynku, dobrze będzie zadbać o odpowiednia dietę i regularne spożywanie wątróbki, suszonych owoców, ziaren słonecznika, czekolady, wołowiny oraz jajek. Dobrze jest także spożywanie węglowodanów, które dostarczają energii i przyspieszają wzrost nowych włosów.

Info: Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Nie trzeba chyba głośno o tym mówić i uświadamiać każdego, że leczenie uzależnień jest możliwością, która pozwala zwalczyć poważny problem społeczny. Powstaje coraz więcej uzależnień - już nie tylko alkoholizm czy narkomania. Terapia w specjalnych ośrodkach może zapobiec wielu tragediom - od utraty rodziny i przyjaciół, po utratę domu, pieniędzy, czy popełnienie jakiegoś przestępstwa pod wpływem alkoholu czy innych środków. Zapraszamy do prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Attente w okolicach Krakowa

Info: Anoreksja leczenie

W naszym ośrodku zapewniamy profesjonalne i bezpieczne leczenie bulimii i anoreksji. Wykorzystujemy do tego celu wiedzę oraz doświadczenie naszych specjalistów, którzy wielokrotnie mieli do czynienia z podobnymi przypadkami. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z profilem naszej działalności i skorzystania z naszych usług.

Info: dom rehabilitacyjny

Nasz ośrodek dla osób starszych i przewlekle chorych położony jest około 75 km od Warszawy. Malownicze okolice Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachęcają naszych pensjonariuszy do spacerów i aktywności fizycznej. Nasz dom rehabilitacyjny wyposażony jest także w kompleksowe zaplecze techniczne i przystosowany jest do osób niepełnosprawnych - dzięki temu możemy zapewnić kompleksową opiekę każdemu seniorowi.

Info: Pramol

Oferujemy Państwu różnorodne produkty przeznaczone do czyszczenia gabinetów medycznych. W ich skład wchodzą preparaty marki Pramol. Dzięki szerokiej gamie produktów do mycia powierzchni wodoodpornych, gumowych czy płytek ceramicznych, a także środkom do odświeżania powietrza, możliwe jest kompletne pozbycie się zabrudzeń i wszelkich zapachów.

Info: Varosin forte max

Żylaki to powiększone naczynia krwionośne widoczne tuż pod powierzchnią skóry. Zazwyczaj pojawiają się na łydkach i udach, w miejscach gdzie ścianki żył są kruche. Chirurgiczne leczenie może być bardzo kosztowne i bolesne dlatego wypróbuj domowe sposoby na pozbycie się żylaków. Skutecznym sposobem może być varosin forte max - przejdź aby dowiedzieć się jeszcze.

Info: Sklep zielarsko-medyczny

Jeśli lubisz się zdrowo odżywiać, sprawdź nasz sklep zielarsko-medyczny. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór nalewek, kropli oraz miodu - stworzonych na bazie naturalnych składników. Klientom oferujemy także kosmetyki pozbawione syntetycznych dodatków, które delikatnie nawilżą wysuszoną skórę.

Info: Urządzenia medyczne

Posiadamy szereg rozwiązań dedykowanych dla placówek służby zdrowia. Oferujemy urządzenia medyczne takie jak autoklawy, ciśnieniomierze, kolposkopy i wiele innych. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty, dopuszczające do pracy w służbie zdrowia. Dla zapewnienia kompleksowego charakteru oferty możemy zaproponować także akcesoria dedykowane do proponowanego sprzętu.

Info: Leczenie jaskry Warszawa

Wcześnie wykryte problemy z nerwem wzrokowym mogą uchronić nas przed zachorowaniem na zaćmę lub jaskrę. Na szczęście, nawet jeśli nie uda nam się zapobiec chorobie, w Warszawie przyjmuje okulista specjalizujący się w metodzie fakoemulsyfikacji i wszczepianiu dobrych materiałowo soczewek w miejsce tych uszkodzonych. Dzięki nowoczesnym technikom, lekarze są w stanie wydłużyć lub wyeliminować proces ślepnięcia. Dobry wzrok to podstawa naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania - warto o niego zadbać.

Info: medycyna naturalna

Mimo niewątpliwego postępu, jakiego w ostatnich latach doświadcza branża lekarska, leczenie konwencjonalne nadal bywa bezradne. Medycyna naturalna może być doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych terapii. W naszym gabinecie wierzymy, że duże znaczenie w pokonywaniu chorób i dolegliwości ma zdrowy styl życia.

Info: Sklep medyczny Lublin

Sklep medyczny CWI oferuje klientom bardzo bogaty, szeroki i zróżnicowany asortyment, który z racji swojej specyficznej natury musi odznaczać się najwyższą jakością - tam, gdzie gra toczy się o zdrowie ludzkie nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis w tej materii. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się o tym sam! Zachęcamy do zakupów!

Info: Polski producent obuwia

Pragniesz cieszyć się poczuciem komfortu oraz bezpieczeństwem w każdych okolicznościach? Postaw na odpowiednio dobrane buty! Firma Abat to producent obuwia roboczego i ochronnego, myśliwskiego i wędkarskiego, wypoczynkowego i rekreacyjnego, a także przeznaczonego dla dzieci i młodzieży, w tym głównie śniegowców i deszczowców.

Info: Cennik usług medycznych Bydgoszcz

Nasza przychodnia lekarska przeprowadza wiele zabiegów i udziela konsultacji. Ich koszt określa cennik usług medycznych, który uzależniony jest od stopnia zaawansowania danej operacji. Nasze bydgoskie centrum lecznicze służy pomocą m.in. w schorzeniach ortopedycznych, laryngologicznych, czy też ginekologicznych.

Info: buty minimalistyczne

Ludzie pierwotni chodzili wszędzie boso. Jest to najbardziej naturalna forma, która pozwala na aktywizacje mięśni stóp. Chociaż obecnie nikt nie chce chodzić bez odpowiedniej ochrony, w naszej ofercie można znaleźć buty minimalistyczne posiadające cienką powierzchnię podeszwy pozwalającą na trening mięśni umieszczonych w spodzie naszych nóg.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2019