Zdrowie i wygląd
Info: Stomatologia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty leczenia dentystycznego. Profesjonalna stomatologia w centrum medycznym Dentistica to gwarancja zdrowego i pięknego uśmiechu. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje zespół wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów. Zapraszamy serdecznie na konsultacje.

Info: http://www.prostik.pl/opinie-naukowe-i-sklad-kapsulki

Przedstawiamy nowoczesny preparat do suplementacji dietetycznej - ProStick. To kapsułki z zawartością m.in. kory wierzby, mumio shilajit (skała azjatycka), arcydzięgla (ziele wspomagające krążenie) czy kolagenu (pozyskiwanego od ryb morskich). Dzięki tym składnikom przyspieszysz krążenie w strukturach kostnych, przez co szybciej wyleczysz stan zapalny.

Info: http://hairmedica.pl/blog/jak-nawilzyc-suche-wlosy/

Utrzymanie odpowiedniego poziomu w skórze głowy, pozytywnie przekłada się na dobry rozwój fryzury, która dzięki temu jest lśniąca, zdrowa i nawilżona. Zgodnie z informacjami podawanymi na stronie internetowej Hair Medica, głównymi środkami, które pozytywnie wpływają na to zjawisko są liczne proteiny zawarte w kosmetykach odżywczych.

Info: Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Nie trzeba chyba głośno o tym mówić i uświadamiać każdego, że leczenie uzależnień jest możliwością, która pozwala zwalczyć poważny problem społeczny. Powstaje coraz więcej uzależnień - już nie tylko alkoholizm czy narkomania. Terapia w specjalnych ośrodkach może zapobiec wielu tragediom - od utraty rodziny i przyjaciół, po utratę domu, pieniędzy, czy popełnienie jakiegoś przestępstwa pod wpływem alkoholu czy innych środków. Zapraszamy do prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Attente w okolicach Krakowa

Info: Anoreksja leczenie

W naszym ośrodku zapewniamy profesjonalne i bezpieczne leczenie bulimii i anoreksji. Wykorzystujemy do tego celu wiedzę oraz doświadczenie naszych specjalistów, którzy wielokrotnie mieli do czynienia z podobnymi przypadkami. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z profilem naszej działalności i skorzystania z naszych usług.

Info: dom rehabilitacyjny

Nasz ośrodek dla osób starszych i przewlekle chorych położony jest około 75 km od Warszawy. Malownicze okolice Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachęcają naszych pensjonariuszy do spacerów i aktywności fizycznej. Nasz dom rehabilitacyjny wyposażony jest także w kompleksowe zaplecze techniczne i przystosowany jest do osób niepełnosprawnych - dzięki temu możemy zapewnić kompleksową opiekę każdemu seniorowi.

Info: Produkty ekologiczne do picia

W okresie letnim bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, chociaż często sięgamy po napoje, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Polecamy nasze produkty ekologiczne do picia, które zawierają jedynie naturalne ekstrakty, bez konserwantów. Wśród nich mamy też spory wybór herbat leczniczych.

Info: Pramol

Oferujemy Państwu różnorodne produkty przeznaczone do czyszczenia gabinetów medycznych. W ich skład wchodzą preparaty marki Pramol. Dzięki szerokiej gamie produktów do mycia powierzchni wodoodpornych, gumowych czy płytek ceramicznych, a także środkom do odświeżania powietrza, możliwe jest kompletne pozbycie się zabrudzeń i wszelkich zapachów.

Info: Obuwie dla lekarzy

Przedstawiamy Państwu buty dla personelu gastronomicznego oraz medycznego. Produkty marki Suecos wykonane są z lekkich materiałów oraz posiadają ergonomiczny kształt, zapewniający wygodę podczas noszenia. Obuwie dla lekarzy wzbogacone zostało o antypoślizgową podeszwę, gwarantującą amortyzację w trakcie użytkowania.

Info: Leczenie bólu kręgosłupa Poznań

Oferujemy pomoc osobom, które zmagają się ze rwą kulszową czy nagłym uciskiem w okolicach lędźwi. Nasi fizjoterapeuci oferują leczenie bólu kręgosłupa w gabinecie na terenie Poznania. W trakcie kuracji wykonujemy masaż manualny połączony z nastawianiem. Do rehabilitacji pacjentów stosujemy także osteopatię.

Info: Varosin forte max

Żylaki to powiększone naczynia krwionośne widoczne tuż pod powierzchnią skóry. Zazwyczaj pojawiają się na łydkach i udach, w miejscach gdzie ścianki żył są kruche. Chirurgiczne leczenie może być bardzo kosztowne i bolesne dlatego wypróbuj domowe sposoby na pozbycie się żylaków. Skutecznym sposobem może być varosin forte max - przejdź aby dowiedzieć się jeszcze.

Info: Sklep zielarsko-medyczny

Jeśli lubisz się zdrowo odżywiać, sprawdź nasz sklep zielarsko-medyczny. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór nalewek, kropli oraz miodu - stworzonych na bazie naturalnych składników. Klientom oferujemy także kosmetyki pozbawione syntetycznych dodatków, które delikatnie nawilżą wysuszoną skórę.

Info: Urządzenia medyczne

Posiadamy szereg rozwiązań dedykowanych dla placówek służby zdrowia. Oferujemy urządzenia medyczne takie jak autoklawy, ciśnieniomierze, kolposkopy i wiele innych. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty, dopuszczające do pracy w służbie zdrowia. Dla zapewnienia kompleksowego charakteru oferty możemy zaproponować także akcesoria dedykowane do proponowanego sprzętu.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2019