Gastronomia
Info: https://www.garnkiswiata.pl/pl/c/CHLEBAKI/21

Jeżeli pragniesz cieszyć się świeżością pieczywa przez dłuższy czas, to bez wątpienia powinieneś skorzystać z oferty na chlebaki. Oprócz doskonałego, estetycznego i schludnego kształtu, oferują one również szczelne zamknięcie chroniące znajdujące się w nim produkty spożywcze. Dostępne są w kilku wariantach wykończeniowych.

Info: Catering na imprezy domowe

Zajmujemy się działalnością w branży gastronomicznej, umożliwiając naszym Klientom skorzystanie z bardzo rozbudowanego pakietu. Obsługa firmy Lunchomania jest w stanie zapewnić Wam dowóz dań na dowolną organizowaną przez Was uroczystość w lokalach, firmach. Proponujemy również catering na imprezy domowe. Zapraszamy wszystkich na smaczne posiłki!

Info: Słoiki do miodu

Pszczelarstwo to bardzo szlachetne hobby. W naszym sklepie znajdziesz słoiki do miodu, które pomogą Ci go bezpiecznie przechować i estetycznie podać. Doskonale sprawdzą się także przy przechowywaniu konfitur, dżemów i produktów sypkich. Dostępne u nas produkty różnią się między sobą pojemnością i grubością szkła.

Info: akcesoria łazienkowe

Nasze akcesoria łazienkowe to splot szerokiej gamy solidnych i funkcjonalnych urządzeń, które jednocześnie odznaczają się wysoką klasą oraz elegancją. Proponowane przez naszą firmę produkty dostępne są w bardzo korzystnych cenach, dlatego warto już dziś złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym!

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2019