Gastronomia
Info: https://www.garnkiswiata.pl/pl/c/CHLEBAKI/21

Jeżeli pragniesz cieszyć się świeżością pieczywa przez dłuższy czas, to bez wątpienia powinieneś skorzystać z oferty na chlebaki. Oprócz doskonałego, estetycznego i schludnego kształtu, oferują one również szczelne zamknięcie chroniące znajdujące się w nim produkty spożywcze. Dostępne są w kilku wariantach wykończeniowych.

Info: Kontenery składane

Obiekty modułowe produkowane przez naszą firmę to najlepsza opcja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej przestrzeni dla prowadzonej przez siebie działalności. W naszym asortymencie znajdziecie funkcjonalne i estetycznie wykonane kontenery biurowe, gastronomiczne, magazynowe, sanitarne, budowlane i wiele innych.

Info: Krokiety

Firma oferuje szeroki wybór gotowych dań obiadowych. Jednym z najpyszniejszych posiłków jest krokiet z aromatycznym farszem z kapusty i leśnych grzybów. Połączenie tych smaków wraz z doskonałym ciastem naleśnikowym w panierce to posiłek, któremu nikt się nie oprze. Oprócz walorów smakowych cechą tego dania jest również to, że jest ono ręcznie robione.

Info: Catering na imprezy domowe

Zajmujemy się działalnością w branży gastronomicznej, umożliwiając naszym Klientom skorzystanie z bardzo rozbudowanego pakietu. Obsługa firmy Lunchomania jest w stanie zapewnić Wam dowóz dań na dowolną organizowaną przez Was uroczystość w lokalach, firmach. Proponujemy również catering na imprezy domowe. Zapraszamy wszystkich na smaczne posiłki!

Info: Słoiki do miodu

Pszczelarstwo to bardzo szlachetne hobby. W naszym sklepie znajdziesz słoiki do miodu, które pomogą Ci go bezpiecznie przechować i estetycznie podać. Doskonale sprawdzą się także przy przechowywaniu konfitur, dżemów i produktów sypkich. Dostępne u nas produkty różnią się między sobą pojemnością i grubością szkła.

Info: Sala bankietowa Zgierz

Propozycja naszej firmy to elegancka i w pełni wyposażona sala bankietowa w Zgierzu. W mieście tym znajduje się nasza restauracja. Spotkania biznesowe odbywają się tutaj w profesjonalnej atmosferze. Zapewniamy również potrzebne wyposażenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, którą znajdą Państwo m.in. na naszej stronie internetowej.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2018