Technologia i edukacja
Info: Uzdatnianie wody ze studni

Stosując do produkcji najbardziej sprawdzone technologie, proponujemy Państwu uzdatnianie wody ze studni na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którzy dobiorą rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. Realizujemy zlecenia dla pojedynczych klientów, jak również te najbardziej wymagających firm. Ekonomiczne, wydajne i najlepsze pod względem technicznym, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Info: Przemienniki częstotliwości

Falowniki są to urządzenia elektryczne, których zadaniem jest zmienić prąd stały na przemienny. Musi mieć on funkcje regulacji częstotliwości wyjściowej. Wraz z nią, można regulować wartość napięcia wyjściowego, o ile falownik będzie posiadał funkcję modulacji szerokości impulsów, w języku polskim oznaczoną skrótem MSI. Warto również wiedzieć, gdzie znajdują zastosowanie wyżej wspomniane urządzenia. Otóż są one potrzebne przy budowie tranzystorów IGBT lub tranzystorów polowych.

Info: Certyfikat PMI

Certyfikat PMI jest podstawowym certyfikatem jaki niezbędny jest przedsiębiorstwom. Warszawa oferuje szereg firm specjalistycznych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach z zakresu certyfikatów PMI, Prince2, zarządzania projektami. Nasze usługi, takie jak na przykład szkolenia Scrum, analiza biznesowa to przede wszystkim wysokiej jakości świadczenia dostępne w atrakcyjnych cenach.

Info: Lekcje i Kurs tańca Warszawa

Prowadzimy profesjonalne lekcje i kursy tańca dla dzieci, dla młodzieży oraz dla osób dorosłych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nam miło spędzicie wolny czas we wspaniałym towarzystwie, gdzie będziecie mogli dzielić się swoimi pasjami, a także szlifować swoje umiejętności w danych stylach.

Info: Nederman Polska Sp. z.o.o

Firma Nederman jest liderem wśród dostawców ekologicznych rozwiązań. Zajmujemy się przede wszystkim przemysłową filtracją powietrza oraz optymalnym wykorzystaniem przetwarzaniem przez firmy zasobów. Dbamy o jak najwyższą kontrolę wydzielanych w zakładach pracy zanieczyszczeń powietrza oraz zdrowie pracowników.

Info: Zajęcia dla dzieci

Chcesz, by Twoje pociechy rozwijały swoje zainteresowania? Skorzystaj z oferty Bricks 4 Kidz. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, podczas których wykorzystujemy zabawę do kreatywnego przyswajania wiedzy. Z nami najmłodsi poznają podstawy matematyki i automatyki, a do tego zbudują własnego, samodzielnie poruszającego się robota. Naszym celem jest nauka poprzez kreatywne i niecodzienne działania.

Info: Język polski dla cudzoziemców

Specyficzna kultura i obyczaje sprawiają, że przyjezdni, którzy osiedlają się w kraju nad Wisłą, mają czasem problem z zaaklimatyzowaniem się. Do tego trzeba się jeszcze dogadać, a język polski dla cudzoziemców stanowić może osobne wyzwanie. Kursy w naszej szkole łączą naukę mowy z przybliżaniem obcokrajowcom panujących w naszym kraju zwyczajów i tradycji.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2018