Technologia i edukacja
Info: Tablice magnetyczne

Prezentujemy Państwu szkolne tablice magnetyczne w ciekawych modelach. Udostępniamy doskonały sprzęt konferencyjny i wykładowy, który pozwala wypunktować istotne zagadnienia, zaprezentować ciekawą grafikę, itp. Dzięki lekkiej konstrukcji dostępne w naszej ofercie rozwiązania są łatwe w transporcie i przenoszeniu.

Info: Kursy językowe dla firm

Dla nas tradycyjne sposoby nauczania nie są zadowalające. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż podczas nauki języka obcego, najważniejsza jest sposobność regularnego korzystania z nowych zasobów wiedzy i poszerzania swoich umiejętności komunikacyjnych. Dlatego też podjęliśmy się organizacji kursów językowych dla firm. To również wspaniała propozycja dla tych, którym siedzenie w czterech ścianach nie wystarcza. Dzięki naszej propozycji będą oni mogli poznać zupełnie nową kulturę i poznać ciekawych ludzi.

Info: Instalator Klimatyzacji Kurs

Kurs instalatora klimatyzacji to program szkoleniowy, który przygotowuje uczestników do zawodu instalatora i serwisanta urządzeń klimatyzacyjnych. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą montażu, konserwacji oraz naprawy systemów klimatyzacyjnych. Program kursu obejmuje również poznanie różnych typów i technologii klimatyzacji oraz norm i przepisów obowiązujących w branży. Kurs pozwala na zdobycie nie tylko teoretycznych podstaw, lecz także umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania zawodu instalatora klimatyzacji.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2024