Technologia i edukacja
Info: Przemienniki częstotliwości

Falowniki są to urządzenia elektryczne, których zadaniem jest zmienić prąd stały na przemienny. Musi mieć on funkcje regulacji częstotliwości wyjściowej. Wraz z nią, można regulować wartość napięcia wyjściowego, o ile falownik będzie posiadał funkcję modulacji szerokości impulsów, w języku polskim oznaczoną skrótem MSI. Warto również wiedzieć, gdzie znajdują zastosowanie wyżej wspomniane urządzenia. Otóż są one potrzebne przy budowie tranzystorów IGBT lub tranzystorów polowych.

Info: Certyfikat PMI

Certyfikat PMI jest podstawowym certyfikatem jaki niezbędny jest przedsiębiorstwom. Warszawa oferuje szereg firm specjalistycznych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach z zakresu certyfikatów PMI, Prince2, zarządzania projektami. Nasze usługi, takie jak na przykład szkolenia Scrum, analiza biznesowa to przede wszystkim wysokiej jakości świadczenia dostępne w atrakcyjnych cenach.

Info: Lekcje i Kurs tańca Warszawa

Prowadzimy profesjonalne lekcje i kursy tańca dla dzieci, dla młodzieży oraz dla osób dorosłych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nam miło spędzicie wolny czas we wspaniałym towarzystwie, gdzie będziecie mogli dzielić się swoimi pasjami, a także szlifować swoje umiejętności w danych stylach.

Info: Zajęcia dla dzieci

Chcesz, by Twoje pociechy rozwijały swoje zainteresowania? Skorzystaj z oferty Bricks 4 Kidz. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, podczas których wykorzystujemy zabawę do kreatywnego przyswajania wiedzy. Z nami najmłodsi poznają podstawy matematyki i automatyki, a do tego zbudują własnego, samodzielnie poruszającego się robota. Naszym celem jest nauka poprzez kreatywne i niecodzienne działania.

Info: Język polski dla cudzoziemców

Specyficzna kultura i obyczaje sprawiają, że przyjezdni, którzy osiedlają się w kraju nad Wisłą, mają czasem problem z zaaklimatyzowaniem się. Do tego trzeba się jeszcze dogadać, a język polski dla cudzoziemców stanowić może osobne wyzwanie. Kursy w naszej szkole łączą naukę mowy z przybliżaniem obcokrajowcom panujących w naszym kraju zwyczajów i tradycji.

Info: Outsourcing IT Kraków

Outsourcing programistów okazuje się często wyjściem lepszym niż umowy o dzieła, lub umowy zlecenia. Z tej opcji korzystają nie tylko małe firmy, którym nie opłaca się zatrudnianie informatyka na stałe, ale także, a może przede wszystkim duże przedsiębiorstwa potrzebujące sporej liczby specjalistów z dziedziny informatyki. W takim przypadku leasing pracowników it doskonale się sprawdza.

Info: CV na zamówienie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującym procesem jest poszukiwanie pracy. Jeśli nie masz czasu na kompletowanie dokumentów aplikacyjnych, możemy zrobić to za Ciebie. Nasi specjaliści zajmują się pisaniem CV na zamówienie. Dzięki profesjonalnemu curriculum vitae stworzysz wizytówkę, która zachęci firmę do nawiązania współpracy.

Info: Agencja pracy Ukraina

Posiadamy ofertę rekrutacyjną, dzięki której uzupełnisz braki kadrowe w swoim przedsiębiorstwie. Nasza agencja pracy oferuje pomoc w zatrudnianiu obywateli Ukrainy. Pomagamy w selekcji kandydatów oraz dopełnieniu wszystkich formalności wymaganych przy pozyskiwaniu pracowników zza wschodniej granicy.

Info: Szkolenia wstępne bhp Poznań

Naszą ofertę kierujemy do pracowników oraz pracodawców sektorów inżynieryjno-technicznych oraz administracyjno-biurowych. Szkolenia wstępne bhp trwają od jednego do dwóch dni i odbywają się w Poznaniu. Mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pracownikom, w zakresie ryzyka jakie wiąże się z wykonywanym przez nich zawodem.

Info: Bezpieczeństwo procesowe

Proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi doradcze obejmujące bezpieczeństwo procesowe w przedsiębiorstwach i zakładach przemysłowych różnorodnych branży. Firma BHP Consulting pomaga przygotowywać dokumenty dotyczące zabezpieczenia przed wybuchem oraz prowadzi kontrole instalacji przeciwpożarowych.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2019