Technologia i edukacja
Info: Warsztaty dla dzieci

Chcesz, by Twoje pociechy rozwijały swoje zainteresowania? Skorzystaj z oferty Bricks 4 Kidz. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, podczas których wykorzystujemy zabawę do kreatywnego przyswajania wiedzy. Z nami najmłodsi poznają podstawy matematyki i automatyki, a do tego zbudują własnego, samodzielnie poruszającego się robota. Naszym celem jest nauka poprzez kreatywne i niecodzienne działania.

Info: Outsourcing IT Kraków

Outsourcing programistów okazuje się często wyjściem lepszym niż umowy o dzieła, lub umowy zlecenia. Z tej opcji korzystają nie tylko małe firmy, którym nie opłaca się zatrudnianie informatyka na stałe, ale także, a może przede wszystkim duże przedsiębiorstwa potrzebujące sporej liczby specjalistów z dziedziny informatyki. W takim przypadku leasing pracowników it doskonale się sprawdza.

Info: Agencja pracy Ukraina

Posiadamy ofertę rekrutacyjną, dzięki której uzupełnisz braki kadrowe w swoim przedsiębiorstwie. Nasza agencja pracy oferuje pomoc w zatrudnianiu obywateli Ukrainy. Pomagamy w selekcji kandydatów oraz dopełnieniu wszystkich formalności wymaganych przy pozyskiwaniu pracowników zza wschodniej granicy.

Info: Tablice magnetyczne

Prezentujemy Państwu szkolne tablice magnetyczne w ciekawych modelach. Udostępniamy doskonały sprzęt konferencyjny i wykładowy, który pozwala wypunktować istotne zagadnienia, zaprezentować ciekawą grafikę, itp. Dzięki lekkiej konstrukcji dostępne w naszej ofercie rozwiązania są łatwe w transporcie i przenoszeniu.

Info: kierunki studiów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat różnych kierunków studiów! Jeśli nie wiesz co chcesz studiować, u nas znajdziesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, a może także te nietypowe? Koniecznie zapoznaj się z naszym serwisem i znajdź studia dla siebie! Wyjaśniamy równiż jak się na nie dostać!

Info: Szkolenia BHP dla nauczycieli

Ukończenie szkolenia BHP dla nauczycieli jest tak naprawdę dla nich obowiązkiem, gdyż codziennie pracują z dziećmi. Dzięki temu kursowi pedagodzy zapoznają się ze wszystkimi prawnymi i praktycznymi aspektami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku, na którym aktualnie wykonują swoje obowiązki.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2021