Narzędzia i urządzenia
Info: Zszywarka worków

Zszywarka worków z kolei wydaje się idealnym rozwiązaniem w przemyśle chemicznym, kosmetycznym bądź spożywczym. Szczególną częścią tej maszyny będzie tunel grzewczy, dzięki któremu istnieje możliwość mechanicznego, foliowego pakowania produktów w zgrzewki. Mając tę wiedzę, gdy tylko wejdziemy do jakiegokolwiek supermarketu od razu zauważymy jak pomocna może być techniczne zamykanie worków, bowiem dzięki temu zakup pewnych produktów staje się prostą sprawą i nie nastręcza żadnych niedogodności.

Info: Systemy odpylania trocin

Nasza firma fachowo zajmuje się dostarczaniem odpylaczy, filtrowentylatorów i odciągów przeznaczenia przemysłowego dla naszej szerokiej grupy odbiorców. Nasza firma jest wiodącym producentem w tej branży i nasze produkty są najwyższej jakości oraz wydajności w wentylacji stanowisk pracy. Odpylacze zamontowane przy stanowiskach pracy w twoim zakładzie pracy odprowadzą szkodliwe pyły z dala od pracowników i zapewnią im pracę w bezpiecznych warunkach.

Info: Zakrętarki pneumatyczne

W naszej doskonałej ofercie cenowej i jakościowej posiadamy niezawodne wkrętarki pneumatyczne. Nasze urządzenia to najlepsze na rynku narzędzia, które usprawnią działanie każdej firmy. Nasze wkrętarki są wykonane z wyjątkowych materiałów - trwałych, mocnych i solidnych, dzięki czemu nasz sprzęt będzie służył Państwu przez wiele lat. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty jakości - są bezpieczne w użytkowaniu i bardzo wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Info: Parkomaty

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne urządzenia oraz systemy pozwalające na tworzenie stref postojowych dla pojazdów. Polecamy między innymi niezawodne parkomaty, umożliwiające automatyczne kontrolowanie postoju pojazdów na określonym obszarze. Polecamy szereg modeli o różnych funkcjach i parametrach.

Info: Cyklinowanie Warszawa

W starym budownictwie drewniany parkiet to prawdziwa ozdoba mieszkania. Często osoby kupujące mieszkania na rynku wtórnym decydują się na jego renowację, by zachować charakter wnętrza. Cyklinowanie podłóg oferuje Szlifkom Burakowski Adam w Warszawie. Poddajemy renowacji również schody drewniane i listwy.

Info: Projekt wentylacji z rekuperacją

Wentylacja z rekuperacją w Comfortis to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Przede wszystkim jednak jest to doskonałe rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność i atrakcyjność cenową. Wiemy, że to właśnie dzięki naszej propozycji będą Państwo mogli zadbać o odpowiednie ogrzewanie swojego domu.

Info: Ściski Bessey

Jest to narzędzie wykorzystywane przede wszystkim w pracach związanych z obróbką metalu, tworzyw sztucznych czy drewna. Ściski Bessey pozwalają na przytrzymanie obrabianego przedmiotu i ustawienie go pod odpowiednim kątem, oraz we właściwej pozycji. Najlepszą ofertę cenową przygotował dla Państwa sklep MM-Tools.

Info: Giętarka ręczna

Najwyższej klasy giętarki ręczne do rur, jakie oferujemy, są przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale także osób chcących wykonywać różne naprawy w swoich domach. Solidne wykonanie i łatwość użycia sprawia, że nasze giętarki są urządzeniami najlepszymi w swoim rodzaju. Zdecyduj się na ich wybór, a otrzymasz sprzęt, który Cię zachwyci. Firma PPM Paweł Achranowicz to pewność i zaufanie. Zapraszamy.

Info: instalacje alarmowe Poznań

Dzisiaj bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Nie tylko nasze, ale również naszych domów, firm czy sklepów. W związku z tym prezentujemy Państwo nowoczesne instalacje alarmowe, a w raz z nimi kamery i zabezpieczenia najpopularniejszych marek wśród systemów bezpieczeństwa. Dzięki sprzętom wysokiej jakości mają Państwo pewność spokoju. Poznań mieści naszą siedzibę, i to właśnie tutaj osobiście można zakupić nasze produkty wraz z pełnym asortymentem potrzebnym do nich. Oczywiście prowadzimy także sprzedaż internetową.

Info: Okrawacze naroży

Jeśli pracujesz w branży przemysłowej, musisz pamiętać o dokładnym wycinaniu końcówek materiału, który wykorzystujesz przy swoich konstrukcjach. Nasze okrawacze naroży charakteryzują się solidną metalową konstrukcją, niezwykle łatwą wymianą noża zaokrąglającego, dużym stołem roboczym i wygodnym pojemnikiem na ścinki.

Info: siłownik elektryczny 24v

Nasz produkt doskonale sprawdzi się zarówno w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej, jak i w biurach czy domach. Siłownik elektryczny 24V to tylko jeden z naszych oferowanych produktów w tym segmencie. Nasze urządzenia różnią się specyfikacją z zakresu sił (ciągnących i pchających), długości wysuwu czy natężenia zasilania.

Info: Produkcja kół zębatych

Nasza firma oferuje usługi wysokiej jakości, związane z przemysłem. Są to między innymi: obróbka skrawaniem CNC, toczenie, frezowanie. Proponujemy również solidne wyroby, w tym koła zębate, pasowe proste, skośne i stożkowe. Dysponując odpowiednimi, profesjonalnymi maszynami, a także doświadczoną kadrą pracowników, może zaoferować naszym klientom produkty najwyższej klasy - oprócz wspomnianych już elementów jest to wiele innych artykułów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Info: Design opakowań

Uaktualnianie wizerunku firmy poprzez dopasowywanie koncepcji wizualnych do upodobań klientów jest niezwykle ważne dla rozwoju spółki. Odpowiedni design opakowań przyciąga wzrok oraz skutecznie zachęca do zakupu reklamowanych wyrobów. Nasza firma oferuje profesjonalne projekty oraz produkcję unikalnych pojemników kosmetycznych, które wyróżnią towar na półce sklepowej.

Info: Płytki PCB

Podstawą funkcjonowania wielu urządzeń elektronicznych są płytki PCB. Ich wykonanie musi opierać się na precyzyjnie określonych planach technicznych oraz starannych łączeniach. Tyko wówczas mogą one wspierać nasze działania i ułatwiać korzystanie z telewizorów, odbiorników radiowych lub laptopów. Nasza firma, dysponując odpowiednim zapleczem komputerowo-maszynowym, jest w stanie podjąć się produkcji tych materiałów. Doświadczenie pozwala nam również podjąć się montażu SMD. Wszystkie nasze działania przebiegają sprawnie.

Info: Systemy grzewcze Kraków

Ciepła posadzka, brak nieestetycznych grzejników, zminimalizowanie kosztów ogrzewania - te i wiele więcej zalet wyróżnia ogrzewanie podłogowe w systemie, jakie zostało przygotowane przez doświadczoną kadrę naszego przedsiębiorstwa El-Krak. Rozbudowane możliwości tego systemu, a także liczne przewagi nad rozwiązaniami tradycyjnymi, spowodowały gwałtowny wzrost jego popularności w Europie, w tym także w naszym kraju. Zachęcamy do wyboru wydajnego i niezawodnego systemu naszej produkcji. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Info: maszyny drukujące do odzieży

Firma CapriCorn jest dystrybutorem najlepszych na rynku maszyn drukujących do odzieży. Zatem jeśli planujesz wykonywanie nadruków na koszulkach, bądź innych elementach ubrania - zdecydowanie powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Znajdziesz u nas urządzenia nowe, jak i używane. Zatem na pewno coś przypadnie Ci do gustu.

Info: Odnawialne źródła energii firmy

Proekologiczne nastawienie, ale także oszczędność środków finansowych sprawia, że na popularności zyskują odnawialne źródła energii. Nowoczesne i odnawialne źródła energii są zbawienne dla środowiska, a mogą także mieć pozytywny efekt dla naszego budżetu, zwłaszcza przy wykorzystaniu dotacji unijnych.

Info: wynajem drukarek

Dzierżawa sprzętu biurowego to innowacyjny pomysł, który ułatwia start wielu przedsiębiorstwom. Proponowany przez nas wynajem drukarek wiąże się ze stałą opłatą za okres użytkowania, możliwością przetestowania różnych urządzeń oraz gwarancją wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest mniejszy, niż w przypadku zakupu, podatek dla firmy.

Info: Wideoterminale

Obsługujemy zasadniczo Klientów biznesowych, a zaopatrujemy w cyfrowe innowacje także obiekty czy tereny publiczne na terenie całego kraju. Robimy to tak, aby zawsze dopasować indywidualnie rozwiązania do potrzeb oraz oczekiwań każdego z naszych Klientów. Proponujemy świetne rozwiązanie, jakim są wideoterminale - potrzebne wszędzie tam, by transmisja była najwyższej jakości.

Info: Stacje meteorologiczne

Wbudowany serwer pozwala na przekazywanie pobranych danych do komputerów. Można również wybrać wersję bez podłączenia do bazy, która będzie jedynie mierzyć i przechowywać zebrane pomiary. Nasze stacje meteorologiczne dostarczają informacji o warunkach pogodowych na wybranym terenie (mogą np. być zamontowane na sygnalizacji świetlnej na drodze). Dane, jakie zbierają to m.in.: kierunek i prędkość wiatru, wilgotność powietrza oraz gleby, ciśnienie atmosferyczne, temperaturę przygruntową i gruntową.

Info: Osuszacze przemysłowe

Jeżeli prowadzicie Państwo firmę produkcyjną i pragniecie zapewnić swoim pracownikom największy komfort wykonywania obowiązków, proponujemy Wam nowoczesne osuszacze przemysłowe powietrza, których celem jest obniżenie wysokiego poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Dzięki solidnej konstrukcji są bardzo trwałe, zaś Klientów do zakupu skłania najczęściej wysoka wydajność działania przy stosunkowo niewielkich kosztach. Urządzenia działają w niskich temperaturach i dadzą możliwość wykonywania zadań w korzystnych warunkach.

Info: eko energia fotowoltaika

Oferujemy nowoczesne instalacje, które nie obciążają Twojego portfela, a do tego są przyjazne środowisku. Pompy ciepła ograniczają emisję gazów cieplarnianych do atmosfery i są świetną alternatywą dla kotłów na paliwa stałe. Eko energia promuje fotowoltaikę, dlatego montujemy także panele słoneczne.

Info: Budowa form wtryskowych

Nasze projekty tworzymy za pomocą nowoczesnego oprogramowania, a następnie przekazujemy operatorom maszyn. Wszystkie elementy produktu (gniazda, układy wlewowe, układy chłodzenia) wykonujemy samodzielnie. Budowa form wtryskowych jest u nas możliwa dzięki wysokiej jakości stali oraz rozległemu parkowi maszynowemu.

Info: backup w chmurze dla firm

Usługodawca oferuje tworzenie zapasowych kopii danych. Backup w chmurze dla firm pozwala chronić informacje przed utratą. Dane przechowywane są w profesjonalnym centrum i użytkownik ma do nich łatwy i bezpieczny dostęp. Rozwiązanie posiada ustalone odgórnie parametry, takie jak moc, wydajność i transfer.

Info: Węże z PCV

Zaopatrujemy różne gałęzie przemysłu - budownictwo, elektronikę, przemysł AGD czy ogrodnictwo, oferując wysokiej klasy produkty wykonywane z najlepszych tworzyw sztucznych. Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują profesjonalnych rozwiązań, takich jak węże techniczne i ogrodowe wykonane z PCV. Dzięki stosowaniu najlepszych komponentów, wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi i znajomości rynku, jesteśmy w stanie tworzyć dopasowane do potrzeb Klientów wyroby z tworzyw sztucznych - zarówno pod kątem parametrów, jak i zastosowania.

Info: Uchwyty samochodowe do telefonów

Kiedy jedziemy autem, bardzo często potrzebujemy skorzystać ze smartfona, aby sprawdzić, czy jedziemy dobrą trasą. Trzymanie urządzenia w ręku niestety nie jest dobrym pomysłem - takie manewry mogą skończyć się wypadkiem komunikacyjnym. Rozwiązaniem problemu są praktyczne uchwyty samochodowe do telefonów.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2021