Podróże i hobby
Info: Rejsy statkiem

Poniżej, przedstawiamy krótką charakterystykę poszczególnych przedsiębiorstw. Na uwagę zasługuje z całą pewnością BLUE WATER z Warszawy, które od wielu lat funkcjonuje na rynku i zdążyło już zdobyć zaufanie wielu klientów. Specjalnością firmy, są rejsy morskie dla singli w Chorwacji (na wysokiej klasy sprawdzonych i bardzo komfortowych jachtach Sun Oddysey 42.2, SAS 39 i Bavaria 40 - wyposażonych w salon, ponton, toaletkę i kuchnię; rejsy statkiem obejmują zwiedzanie Koloseum w Puli, wodospadów na rzece KrK, Błękitnych Grot oraz Zawratnicy),

Info: Sale konferencyjne w górach

Obsługujemy imprezy okolicznościowe oraz szkoleniowe dla przedsiębiorstw. Posiadamy obszerne i komfortowe sale konferencyjne w górach. Organizujemy kursy oraz spotkania integracyjne. Mamy 4 pomieszczenia, które mogą pomieścić od 30 do 120 osób. Po połączeniu jesteśmy w stanie na jednej powierzchni zgromadzić 200 osób.

Info: Sale weselne Warszawa

Organizacja przyjęć to jedna z wielu doskonałych usług, jakie nasz hotel może Państwu zaproponować. Już od dawna zajmujemy się profesjonalną obsługą i organizacją przyjęć wynajmując sale weselne. Warszawa to miasto, obok którego mieści się nasz dworek. Wszystkie szczegóły oraz organizacja przyjęć opisane są na naszej stronie internetowej. Chętnie wsłuchamy się w sugestie naszych klientów, aby jak najlepiej dla nich udekorować sale weselne.

Info: Hotel centralna polska

Jeżeli planują Państwo podróż i chcą zarezerwować hotel w centralnej Polsce, serdecznie zapraszamy do naszego urokliwego dworku w Spale. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje o wysokim standardzie, wykwintną restaurację oraz studio odnowy biologicznej z bogatą gamą zabiegów. Oferujemy również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej oraz organizację imprez okolicznościowych.

Info: Norwegia samochodem

Odwiedź najwspanialsze miejsca, do których podróżowanie zawsze jest korzystne i pozwala zdobyć wspomnienia na długie lata. Nasza firma daje Tobie i Twojej rodzinie zwiedzenia pięknej Norwegii samochodem, pomagający w ustaleniu trasy oraz odwiedzanych atrakcji turystycznych, jak również rezerwując noclegi w wybranym hotelu. proponujemy także usługi przewodników, kompleksowe zorganizowanie wycieczki i ogromną różnorodność jeżeli chodzi o miejsca czy rozrywki, z których warto skorzystać w skandynawskim kraju.

Info: Karpacz noclegi

Piękne miasto, górskie powietrze, przytulne kwatery - tym właśnie odznacza się Karpacz. Noclegi, które proponujemy w tym pięknym miejscu charakteryzuje całkowity komfort, możliwość relaksu i zapomnienia o szarej rzeczywistości. Noclegi w Karpaczu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Już dziś przenieś się do krainy szczęścia i odpoczynku - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Proponujemy najlepsze noclegi w Karpaczu, które są dodatkowo bardzo tanie!

Info: Pokoje nad morzem

Czy chciałbyś zasypiać do szumu fal, a rano budzić się, wdychając świeże, pełne jodu powietrze? Jeśli tak, na urlop wybierz pokoje nad morzem! W naszym ośrodku nad Bałtykiem odpoczniesz w najpiękniejszej miejscowości całej Polski, zjesz wyśmienite potrawy w stylowej jadalni, przejdziesz się też na kręgle czy do pubu. Przyjedź sam, z drugą połówką lub z całą rodziną - niezapomniany urlop nad samym brzegiem gwarantowany!

Info: Biuro podróży Bydgoszcz

Jeśli chcą Państwo wybrać się na wymarzone wczasy za sprawą transportu autokarowego lub lotniczego, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych ofert turystycznych. Nasze biuro podróży z Bydgoszczy pomoże klientom w wybraniu optymalnej propozycji zarówno w ramach wyjazdu krajowego, jak i wycieczki zagranicznej.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2023