Podróże i hobby
Info: Imprezy okolicznościowe Poznań

Polecamy ofertę naszego hotelu, który położony jest niedaleko poznańskiego centrum, dzięki czemu naszym gościom zapewniony został szybki i łatwy dojazd do newralgicznych punktów naszego miasta. Znajdziecie u nas miejsce, gdzie możliwe jest zorganizowanie różnego typu imprez okolicznościowych. Zapraszamy!

Info: PHU GBL : Kwatery

Amatorzy jesiennych spacerów po wybrzeżu i zimowych kąpieli zaludniają – choć bez hałaśliwego tłoku – polskie wybrzeże - korzystają z tego, że w tym czasie hotele nad morzem są atrakcyjne cenowo. Możliwość noclegu dają oczywiście nie tylko kwatery prywatne. Gdańsk może mniej, ale małe miejscowości szczególnie – to urocze pensjonaty i prywatne kwatery.

Info: http://www.niebieskamila.pl/ - Rejsy

Poniżej, przedstawiamy krótką charakterystykę poszczególnych przedsiębiorstw. Na uwagę zasługuje z całą pewnością BLUE WATER z Warszawy, które od wielu lat funkcjonuje na rynku i zdążyło już zdobyć zaufanie wielu klientów. Specjalnością firmy, są rejsy morskie dla singli w Chorwacji (na wysokiej klasy sprawdzonych i bardzo komfortowych jachtach Sun Oddysey 42.2, SAS 39 i Bavaria 40 - wyposażonych w salon, ponton, toaletkę i kuchnię; rejsy obejmują zwiedzanie Koloseum w Puli, wodospadów na rzece KrK, Błękitnych Grot oraz Zawratnicy),

Info: Samochodem do norwegii

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż podróż własnym samochodem do Norwegii jest o wiele ciekawszym rozwiązaniem, niż korzystanie z usług przewoźnika. Przede wszystkim pozwala obserwować zmieniające się krajobrazy, zachwycać się pięknem wszechobecnej przygody oraz wtopić się w skandynawski klimat.

Info: http://www.isklepwedkarski.pl/pl/c/Maty,-worki,-odkazacze/83 .

Proponujemy Państwu asortyment, bez którego nie może odbyć się żadna zasiadka. Maty karpiowe wykonane z miękkiego i wodoodpornego materiału, umożliwiają tymczasowe przetrzymanie złowionego okazu w celu oględzin, czy też dokonania sesji zdjęciowej z rekordową zdobyczą. Zachęcamy do odwiedzin sklepu internetowego NJG.

Info: Zagraniczny czarter jachtów Grecja

Szukasz firmy świadczącej czarter jachtów w Grecji? Oferujemy nowoczesne jednostki motorowe dostosowane do wymagań nawet najbardziej surowych w ocenach użytkowników. Oferujemy jednostki dla posiadaczy uprawnień żeglarskich, jak również z możliwością wynajęcia skippera, czyli sternika. Możecie opłynąć największe śródziemnomorskie akweny w pięknym rejsie. Umożliwiają to specjalne kanały pomiędzy morzami. Zachęcamy do rezerwacji jednostek.

Info: Wyszukiwarka połączeń lotniczych

Tanie bilety lotnicze do USA, Włoch czy Francji to jeden z elementów naszej oferty. Jeśli chcesz poznać inne kontynenty, zobaczyć największe miasta USA nie czekaj, tanie bilety czekają za to na Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skorzystaj z naszej wewnętrznej wyszukiwarki połączeń lotniczych i ruszaj w podróż!

Info: Jachty Pruszcz Gdański

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą od takich producentów jak Sigmar Marine, VTE czy Cummins. Luksusowe jachty wymagają bowiem odpowiedniego wyposażenia. Nasz sklep w Pruszczu Gdańskim prowadzi sprzedaż takich akcesoriów jak bojlery, filtry, windy kotwiczne, strumieniowe stery, zasilacze czy oświetlenie podwodne.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2017