Części samochodowe
Info: Firma transportowa

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez naszą firmę usługi spedycyjne. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na wykorzystywanie przez naszych klientów taniego transportu. Oferowana przez nas pomoc to możliwość szybkiego i bezpiecznego dostarczenie wybranych ładunków pod wskazane miejsca przez naszych klientów. Zapewniamy Wam sprawne wykonywanie przez naszych doświadczonych kierowców usług. Dzięki nam możliwe jest dostarczenie produktów, materiałów do punktów na terenie Polski oraz całej Europy.

Info: Pompa hydrauliczna

Jej podstawowym zadaniem jest zasilanie całego układu dużą ilością cieczy pod odpowiednim ciśnieniem. Pompa hydrauliczna jest jednym z flagowych produktów w ofercie Ekomir. Znajdą Państwo u nas modele zębate, wielotłoczkowe, łopatkowe i śrubowe. Zróżnicowany asortyment pozwala dobrać podzespół pod konkretne potrzeby.

Info: wysyłka kurierem

Jako jedna z młodszych firm, oferujemy Państwu wiele usług związanych z transportem. Przesyłki krajowe i zagraniczne oraz szeroko pojęte przesyłki kurierskie nie sprawiają nam najmniejszego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową. Szczegółowo opisujemy proces, przez jaki przechodzą Państwa przesyłki krajowe.

Info: Transport towarów Poznań

Firma spedycyjna Novo Logistics specjalizuje się w obsłudze importu i eksportu towarów. Oferujemy różnorodne metody transportu kontenerów morskich: całopojazdową spedycję drogową oraz przewozy pełnokontenerowe w ramach transportu morskiego i kolejowego w relacjach door-to-door, door-to-port/port-to-door oraz port-to-port. Przewozimy ładunki standardowe i sypkie, a także takie, które wymagają transportu w określonej temperaturze. Oferujemy również obsługę formalności związanych z odprawą celną.

Info: skup naczep

Moim klientom oferuję tylko najlepsze oferty. Jestem z tego znany. Mam konkurencyjne ceny i za to jestem doceniany. Jeśli ktoś liczy na atrakcyjną cenę maszyn, może ją u mnie dostać. Nie chcę wykorzystywać moich klientów i traktować ich niesprawiedliwie. Wiem, ile samochody powinny kosztować i tak też karzę sobie płacić. Wolę zarabiać troszkę mniej, ale mieć grono wiernych, stałych klientów. Skup naczep mojej firmy poleca każdy.

Info: Wyciągarka dragon winch 12000

Nawet pojazd specjalnie przystosowany do ciężkich warunków nie zawsze sobie z nimi wszystkimi radzi. Dragon Winch to producent wyjątkowych narzędzi, które umożliwią łatwe wydostanie pojazdu oraz kontynuację jego użytkowania. W bogatym asortymencie firmy znajduje się między innymi wyciągarka Dragon Winch 12000 HD, która dzięki stalowej lub syntetycznej linie jest w stanie utrzymać obciążenie nawet do ponad 5000 kilogramów. Znajduje idealne zastosowanie zarówno w samochodach terenowych, jak i użytkowych.

Info: blokady parkingowe

Drogbit to producent blokad parkingowych, dzięki którym będą mogli uniemożliwić Państwo wjazd na wybrane miejsca na Waszym parkingu. Urządzenia ułatwiają także zarządzanie ruchem na danym terenie. Z naszych rozwiązań korzystają instytucje publiczne, szpitale, centra handlowe oraz szpitale. Oferujemy też ograniczniki i słupki.

Info: Linie pakujące

Jako producent maszyn z ugruntowaną pozycją na rynku, chcemy Państwu zaproponować zróżnicowane, funkcjonalne urządzenia i linie pakujące. W RadPak świetnie zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb klientów, więc w ofercie znajdziecie Państwo m.in. zgrzewarki kątowe, tunele grzewcze czy automaty do foliowania.

Info: wynajem autokarów

Zapewniamy naszym Klientom największą mobilność i możliwość podróżowania do rozmaitych miejsc. A&T Remiszewscy to wynajem autokarów nowoczesnych i bezawaryjnych, które docierają dzięki doświadczonym kierowcom zarówno do różnych miejscowości w kraju, jak również za granicą. Organizujemy wycieczki dostosowane do indywidualnych potrzeb, oferujemy przewóz pojedynczych osób oraz zorganizowanych grup, a także współpracujemy z biurami podróży, którym oferujemy nowoczesne i komfortowe pojazdy oraz najlepszych kierowców.

Info: Wypożyczalnia Mercedes

Proponujemy wynajem luksusowych aut na specjalne okazje, takie jak śluby, wieczory kawalerskie czy urodziny. Nasza wypożyczalnia oferuje między innymi Mercedesa klasy A z automatyczną, 7-stopniową skrzynią biegów oraz pięciom miejscami. Auto pochodzi z 2019 roku, jest w kolorze białym, posiada klimatyzację, podgrzewane fotele, poduszki powietrzne oraz sterowanie głosowe i wiele innych udogodnień. Taki samochód z pewnością uświetni każde wydarzenie towarzyskie i zapewni świetną zabawę i miłe wspomnienia.

Info: Adaptery dla ciężarnych

Nasza oferta to oczywiście nie tylko foteliki samochodowe dla dzieci. Polecamy również adaptery dla ciężarnych, które minimalizują ryzyko ucisku pasów bezpieczeństwa na brzuch. Są wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Zaprojektowano je tak, aby podnosiły komfort jazdy, a ich użycie nie sprawiało większych problemów.

Info: Zabezpieczenie lakieru samochodowego

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług auto detailingu, które obejmują chociażby zabezpieczenie lakieru, które pozwala na jego większą trwałość oraz ochronę przed odchodami ptaków, wilgocią czy kwaśnymi deszczami, które przecież zdarzają się w niektórych regionach Polski. Zajmujemy się również aplikacjami wosku, czyszczenie i pranie tapicerek, a także renowacją lamp. Zapraszamy!

Info: kampery wynajem

Prezentujemy Państwu najwyższej klasy kampery na sprzedaż lub wynajem, prowadzony przez naszą firmę. Gwarancja miłej obsługi, pełnego wsparcia przy wyborze pojazdu, a przede wszystkim korzystnych cen. Zapewniamy Państwu, że nasze pojazdy są doskonale wyposażone i przestronne. To sprawia, że są perfekcyjną alternatywą dla przydrożnych moteli, czy innych miejsc noclegowych na naszej trasie. Poczujcie niezależność w trakcie wakacji jaką dadzą Wam tylko nasze kampery. Wynajem to oferta atrakcyjna pod względem ekonomicznym i nie tylko. Zapraszamy.

Copyrights by www.urszulagacek.pl - 2022